דף הבית > חוגים

חוגים


פתיחת שנת החוגים : יום ראשון א' אלול תשע"ט 1.9.2019

 

 

רשימת החוגים המלאה:

יום שעה חוג מדריך/ה גילאים פרטים קטגוריה
א' 16:00-17.00 קול אחד- שילוב שירה ריקוד ומשחק עדי ד'-ו פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
א' 17.00-18.00 קול אחד- שילוב שירה ריקוד ומשחק עדי א'-ג' פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
א' 18.00-19.00 קול אחד- שילוב שירה ריקוד משחק עדי ז'-תיכון פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ב' 16.00-16.45 בלט קלאסי חנה ד'-ו' פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ב' 16.45-17.30 בלט קלאסי חנה א'-ג' פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ב' 19.30-20.30 פיוז'ן חני ד'-ו' פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ב' 20:30-21:30 פיוז'ן חני ז'-תיכון פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ג' 16.30-17.15 התעמ' קרקע

מירי

גל, הדר, תמר

חובה - א' החוג יתקיים באולם הספורט בגולומב 6 חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ג' 17.15-18.15 התעמ' קרקע

מירי

גל, הדר, תמר

ב' -ד' החוג מתקיים באולם הספורט בגולומב 6 חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ג' 18.15-19.30 התעמ' קרקע

מירי

גל,הדר, תמר

מתקדמות החוג מתקיים באולם הספורט בגולומב 6 חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ג' 16:45-17:45  מחול מודרני ענבל א'-ג' פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ג' 17:45-18:45 מחול מודרני ענבל ד'-ו' פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ג' 20:00-21:00 מחול מודרני ענבל ז'-תיכון פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ד' 16.30-17.15 טרום בלט  נעמי 3-4 פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ד' 17.15-18.00 טרום בלט נעמי 5-6 פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ד' 18.15-19.30 היפ הופ מתקדמות   תיכון פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ה'  16:30-17:30  היפ הופ ציני א' -ב'  פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ה'  17:30-18:30  היפ הופ  ציני  ג' - ד'  פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ה'  18:30-19:30 היפ הופ  ציני   ה' - ו' פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ה'  19:30-20:30  היפ הופ  ציני  ז'- תיכון פרטים חוגי המחול והתנועה של נעמי ליקר
ב' 17:45-18:30   טאקוונדו  אייל  5 -ב' פרטים טאקוונדו - הגנה עצמית בנים
ב'  18:30-19:15   טאקוונדו אייל  ג' -ח'   פרטים  טאקוונדו - הגנה עצמית בנים
ג' 16.30-18.00 רובוטיקה ויזמות-בנים בבא-דע א'-ד'  פרטים  בבא-דע
ג'   18.00-19.20 רובוטיקה ויזמות-בנים בבא-דע  ה'-ח'  פרטים  בבא-דע
ד' 16.30-18.00 רובוטיקה ויזמות-בנות בבא-דע א'-ד' פרטים בבא-דע
ד' 18.00-19.30 רובוטיקה ויזמות -בנות בבא-דע ה'-ח' פרטים בבא דע
ד' 20.30-21.30 אימון כושר גברים אדי קוגן גילאי 18+ פרטים  
א'  20:45-22:15  יוגה   נירב סלומון    פרטים  יוגה יהודית -  נשים
ה' 08.30-10.00 יוגה יהודית -נשים מירב סלומון   פרטים יוגה יהודית - נשים
א' 20.45-22.15 יוגהיהודית -נשים מירב סלומון   פרטים יוגה יהודית- נשים
א' 19:30-20:15  התעמלות בריאותית   יהודית פוני    פרטים התעמלות בריאותית - נשים 
ג'  19:00-19:45  התעמלות בריאותית   יהודית פוני     פרטים התעמלות בריאותית - נשים  
ב' 08:00-08:45  התעמלות בריאותית   יהודית פוני  מותאם לגיל הזהב  פרטים התעמלות בריאותית - נשים  
ד' 09:15-10:00  התעמלות בריאותית   יהודית פוני     פרטים התעמלות בריאותית - נשים  
ד' 08:15-09:00  התעמלות בריאותית   יהודית פוני  מותאם לגיל הזהב  פרטים התעמלות בריאותית - נשים  
     שיטת אביבה  יהודית פוני    פרטים שיטת אביבה
ב' 21.00-22.00 הורדת משקל בשיטת קוזלוב אירית בית הלחמי   פרטים קבוצת תמיכה להורדת משקל בשיטת קוזלוב - נשים
ג' 09:15-10:30 הורדת משקל בשיטת מיכל פתל אורלי  לנדאו   פרטים קבוצת תמיכה להורדת משקל בשיטת מיכל פתל- נשים
ד' 20:30-23:00 סדנת נשיות גילי שפיגל   פרטים סדנת נשיות - נשים
ג' 18:30-21:30 יודאיקה חיה שושן   פרטים יודאיקה - נשים
ד'   קורס תרפי'ה שלושת המימדים     לימודים בהפרדה-נשים,גברים בחסות מכללת הדסה ירושלים