דף הבית > חוגים > חוגי המחול והתנועה של נעמי

חוגי המחול והתנועה לבנות של נעמי ליקר 


 

 

 

פתיחת שנת החוגים תש"פ- בעז"ה יום ראשון א' אלול תשע"ט 1.9.2019

לתשלום יש להצטייד בפנקס ציקים או במזומן (תשלום לכל השנה). אין אשראי!

נוהלי הרישום וההשתתפות:

הרישום והסדרי התשלום לחוגים מתבצע במשרד בית בגנו בלבד.

המחיר לחודש קבוע ולא בהתאם למספר השיעורים בחודש.


התשלום בציקים דחויים או במזומן לכל השנה מראש.

אין אפשרות לתשלום חלקי או מידי חודש.

הנחת אחים תינתן במשרד.

הפעילות מבוטחת. אולם, הביטוח יחול רק על תלמידה ששילמה עבור כל השנה.


שיעור ניסיון רק לתלמידות חדשות ורק בחוג אחד.

כניסה לשיעור נסיון ליותר מחוג או שיעור אחד תחויב בתשלום.

במידה והתלמידה תרשם השיעור יכלל בתשלום.

החל מהשיעור השני, לא תתאפשר כניסה לשיעור ללא התשלום השנתי.


התשלום לחוג כולל חזרות ומופע סיום .(כרטיס 1 חינם)


הודעה על עזיבה תאושר רק בכתב למשרד. 


לאחר ינואר 2020 יוחזר התשלום בניכוי חודש נוסף.

אחרי פסח לא יוחזר תשלום עקב עזיבה.

החזר התשלום יינתן בצ'יק בלבד גם אם התשלום בוצע במזומן.

לא יוחזר כסף בשל היעדרות אקראית משיעור.

במקרי היעדרות של 4 שיעורים רצופים , יבחן החזר כספי רק לאחר פנייה בכתב למשרד.

שנת החוגים היא בת 10 חודשי פעילות.


הפעילות בהתאם ללוח החופשות בביה"ס הממלכתיים.

בחנוכה לא יתקיימו חוגים בימי הדלקת נרות.

בערב ימי השואה והזיכרון יסתיימו החוגים ב18:30.

 

מחירים:

זמן שיעור מחיר
45 דק' 1850 ש"ח לשנה
60 דק' 1950 ש"ח לשנה
75 דק' 2050 ש"ח לשנה

 ניתן לשלם עד 10 תשלומים בצ'יקים בלבד!  או במזומן לכל השנה מראש!

העלות קבועה לא לפי מספר השיעורים בחודש.

המחיר כולל חזרות ומופע סיום. (כרטיס 1 חינם)

 

שם החוג מדריכה גילאים שעות

יום ראשון

החוג חדש -עלות הקלטה באולפן 250 ש"ח לשנה!

קול אחד- שילוב שירה ריקוד ומשחק עדי ד' -ו' 16.00-17.00
קול אחד- שילוב שירה ריקוד ומשחק עדי א' - ג' 17.00-18.00
קול אחד- שילוב שירה ריקוד ומשחק עדי ז'- תיכון 18.00-19.00
יום שני
בלט קלאסי  חנה ד' - ו' 16.45- 16.00
בלט קלאסי חנה א' -ג' 16.45-17.30 
פיוז'ן חני ד'- ו' 19.30-20.30
פיוז'ן חני ז'- תיכון 20.30-21.30

יום שלישי

חוג ההתעמלות מתקיים באולם הספורט ברחוב גולומב 6

 התעמלות קרקע מירי (גל, הדר, תמר) חובה - א' 16.30-17.15
 התעמלות קרקע מירי (גל, הדר, תמר) ב' -ה' 17.15-18.15
 התעמלות קרקע מירי (גל, הדר, תמר) מתקדמות 18.15-19.30
מחול מודרני ענבל  א'-ג' 16:45-17:45
מחול מודרני ענבל ד'-ו 17:45-18:45
מחול מודרני ענבל ז'-תיכון 20:00-21:00
יום רביעי
טרום בלט  נעמי 3 -4 16.30-17.15
טרום בלט נעמי 5-6 17.15-18.00
היפ הופ מתק'   תיכון 

18.15-19.30 

יום חמישי    
היפ הופ ציני א' - ב' 16.30-17.30
היפ הופ ציני ג' - ד' 17.30-18.30
היפ הופ ציני ה' - ו' 18.30-19.30
היפ הופ ציני ז'- תיכון 19.30-20.30