דף הבית > חוגים > חוגי המחול והתנועה של נעמי

חוגי המחול והתנועה לבנות של נעמי ליקר 


 

 

 

פתיחת שנת החוגים תשפ"א- בעז"ה יום ראשון יז' אלול תש"פ 6.9.2020

לתשלום יש להצטייד בפנקס ציקים  (תשלום לכל השנה). אין אשראי!

נוהלי הרישום וההשתתפות:

הרישום והסדרי התשלום לחוגים מתבצע במשרד בית בגנו בלבד.

המחיר לחודש לפי 4 פגישות ובהתאם למספר השיעורים בחודש.


התשלום בציקים דחויים  לכל השנה מראש.

אין אפשרות לתשלום חלקי או מידי חודש.

הנחת אחים תינתן במשרד. 10% מסך התשלום ליותר מחוג אחד למשפחה.

הפעילות מבוטחת. אולם, הביטוח יחול רק על תלמידה ששילמה עבור כל השנה.


אין שיעור נסיון !-

כניסה לשיעור בתשלום  50 שח במזומן או בהעברה בביט לנעמי. יקוזז מהתשלום.


בשל מגיפת הקורונה, התשלום בציקים בלבד לכל השנה לפי מס הפעילות המתוכננת כל חודש.

במצב של הנחיות הקורונה או שהמשק נכנס לסגר, לא יגבה תשלום על חודש פעילות שבוטל.

אם אלו שיעורים בודדים, הם יושלמו במהלך השנה.

במידה והילדה תהייה בבידוד תוכל להצטרף לשיעור בזום.

לא יוחזרו תשלומים בשל היעדרות . רק מעל 4 פגישות!

 

 

 


הודעה על עזיבה תאושר רק בכתב למשרד. 


לאחר ינואר 2020 יוחזר התשלום בניכוי חודש נוסף.

אחרי פסח לא יוחזר תשלום עקב עזיבה.

החזר התשלום יינתן בצ'יק בלבד גם אם התשלום בוצע במזומן.

 

 

שנת החוגים היא בת 10 חודשי פעילות.


הפעילות בהתאם ללוח החופשות בביה"ס הממלכתיים.

בחנוכה לא יתקיימו חוגים בימי הדלקת נרות.

בערב ימי השואה והזיכרון יסתיימו החוגים ב18:30.

 

מחירים:

זמן שיעור מחיר
45 דק' 185 ש"ח לחודש
60 דק' 195 ש"ח לחודש
75 דק' 205 ש"ח לחודש
שיעור דו שבועי2.5 ש' 390 ש"ח לחודש

 ניתן לשלם עד 10 תשלומים בצ'יקים בלבד! 

 

 

 

שם החוג מדריכה גילאים שעות

יום ראשון

עלות הקלטה באולפן 250 ש"ח לשנה!

קול אחד- שילוב שירה ריקוד ומשחק עדי ד' -ו' 16.00-17.00
קול אחד- שילוב שירה ריקוד ומשחק עדי א' - ג' 17.00-18.00
קול אחד- שילוב שירה ריקוד ומשחק עדי ז'- ט' 18.00-19.00
יום שני
זומבה נעמי ד' - ו' 16.45- 16.00
זומבה נעמי א' -ג' 16.45-17.30 
מחול מודרני נעמי א'-ג' 17:30-18:30
פיוז'ן חני ה' - ז' 18:30-19:30
פיוז'ן חני ח'- תיכון 19.30-20.30

יום שלישי

חוג ההתעמלות מתקיים באולם הספורט ברחוב גולומב 6

תוספת לתשלום השנתי 60 שח לביטוח!

 התעמלות קרקע מירי (גל, הדר, תמר) חובה - א' 16.30-17.15
 התעמלות קרקע מירי (גל, הדר, תמר) ב' -ה' 17.15-18.15
 התעמלות קרקע מירי (גל, הדר, תמר) נבחרת 18.15-19.30
בלט מודרני חנה ה' - ז' 16:00-17:00
בלט מודרני חנה א'- ב' 17:00-17:45
בלט מודרני חנה ג'-ד'  17:45- 18:45
       
היפ הופ נבחרת שיר דו שבועי מותנה באודישן 20:00-21:30
יום רביעי
טרום בלט  נעמי 3 -4 16.30-17.15
טרום בלט נעמי 5-6 17.15-18.00
היפ הופ  עדי ז'- תיכון

19:00-20:00

היפ הופ  עדי  ד'-ו'

18:00-19:00 

יום חמישי    
היפ הופ ציני ד'-ו' 16.00-17.00
היפ הופ ציני א'-ג' 17.00-18.00
היפ הופ ציני ז' - תיכון 18.00-19.00
היפ הופ מתקד' שיר ז'- תיכון 19.00-20.00
היפ הופ מתקד' שיר נבחרת דו שבועית 20:00-21:00